Erasmus MC

 

 

 

 

De TuPS studie is per 12 mei 2016 van start gegaan in het Erasmus MC.

 

Contactpersonen:

Coördinator studie: Floor Postema (f.a.m.postema@amc.nl, tups@amc.nl )

Kinderoncoloog: Jan Loeffen (j.loeffen@erasmusmc.nl)

Research verpleegkundigen: Inekee van der Vaart (k.vandervaart@erasmusmc.nl), Marcella van den Herik-Leunge (m.vandenherik-leunge@erasmusmc.nl)

Klinisch geneticus: Anja Wagner (a.wagner@erasmusmc.nl)

Genetisch consulent: Conny van der Meer (c.vandermeer@erasmusmc.nl), Judith Cornelisse-Prins (j.e.cornelisse@erasmusmc.nl)

Medisch fotograaf: Ruud Koppenol (r.koppenol@erasmusmc.nl)


Documenten Erasmus MC specifiek
Instructies centrum specifiek EMC
Scoreformulier

Patiënteninformatie Nederlands:
PIF ouders EMC V3
PIF kinderen 12-17 V3 EMC

Patiënteninformatie Engels:
PIF parents including informed consent
PIF children 12-17
PIF children up to 11

Klik hier voor alle niet centrum specifieke documenten.