UMCG

UMCG

UMCG

 

 

 

 

De TuPS studie is per 11 juli 2016 gestart in het UMCG!

 

Contactpersonen:

Coördinator studie: Floor Postema (f.a.m.postema@amc.nl, tups@amc.nl )

Kinderoncoloog: Lisethe Meijer (l.meijer@umcg.nl)

Klinisch geneticus: Lieke Berger (l.p.v.berger@umcg.nl), Maran Olderode (m.j.w.olderode@umcg.nl)

Genetisch consulent: Leonie Piso (l.h.piso@umcg.nl)

Medisch fotograaf: Judith Bender (j.bender@umcg.nl)


Documenten UMCG specifiek
Instructies centrum specifiek UMCG
Scoreformulier
Wijze van contact Genetisch Consulent
Aanvraagformulier medisch fotograaf + routebeschrijving

Patiënteninformatie Nederlands:
PIF ouders UMCG V3
PIF kinderen 12-17 UMCG V3

Patiënteninformatie Engels:
PIF parents including informed consent
PIF children 12-17
PIF children up to 11

Klik hier voor alle niet centrum specifieke documenten.