PMC

 

pmc

umcu

 

 

 

 

 

 

De TuPS studie is op 12 juli 2016 gestart in het PMC.

 

Contactpersonen:

Coördinator studie: Floor Postema (f.a.m.postema@amc.nl, tups@amc.nl)

Kinderoncoloog: Marry van den Heuvel-Eibrink (m.m.vandenheuvel-eibrink@prinsesmaximacentrum.nl)

Klinisch geneticus: Tom Letteboer (t.g.w.letteboer@umcutrecht.nl)

Research nurses: Charlotte van Aart (researchnurses@prinsesmaximacentrum.nl)

PhD students: Natanja Oosterom (N.Oosterom-3@prinsesmaximacentrum.nl), Janna Hol (J.A.Hol-2@prinsesmaximacentrum.nl)

Medisch fotograaf: Rudy Hovig (r.hovig@umcutrecht.nl)


Documenten UMCU/PMC specifiek:
Instructies centrum specifiek UMCU/PMC
Scoreformulier

Patiënteninformatie Nederlands:
PIF ouders PMC
PIF kinderen PMC

Patiënteninformatie Engels:
PIF parents including informed consent
PIF children 12-17
PIF children up to 11 

Klik hier voor alle niet centrum specifieke documenten.